Kontakt – korzystnie sprzedamy Twoją nieruchomość, Szybko znajdziemy dla Ciebie nowe mieszkanie, dom, działkę, nieruchomość komercyjną, działamy na obszarach: nieruchomości Szamotuły, nieruchomości Oborniki, nieruchomości Nowy Tomyśl, nieruchomości Piła, nieruchomości Trzcianka, nieruchomości Czarnków, nieruchomości Międzychód 2019-08-19T13:18:35+00:00

Skontaktuj się z nami

Biuro Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Krzywonos
ul. Myszkowo 14/2
64-500 Szamotuły
telefon: +48 537-37-57-67
e-mail: biuro@bonak.pl

Agnieszka-KrzywonosPowiat szamotulski
Agnieszka Krzywonos
tel. 537-37-57-67
e-mail: biuro@bonak.pl
nr licencji pośrednika 13299

Powiat szamotulski

Joanna Opielewicz tel. 665-798-050

e.mail:  j.opielewicz@bonak.pl

Powiat czarnkowsko-trzcianecki i pilski
Ewa Januszewska tel. 537-491-375
 e-mail:  e.januszewska@bonak.pl
Aneta Lotka-JarnotPowiat nowotomyski i grodziski
Filia w Nowym Tomyślu
ul. Mickiewicza 15 II piętro
Aneta Lotka Jarnot tel. 604-619-358
e-mail: a.lotka-jarnot@bonak.pl
Powiat obornicki:   
 Ewelina Rogalska tel 537-492-375
 e-mail: e.rogalska@bonak.pl
Kredyty hipoteczne, gotówkowe
Sebastian Krzywonos
tel 694-089-714
 e-mail: s.krzywonos@bonak.pl

Napisz do nas

Imię*

Adres e-mail*
Telefon *
W sprawie
Wysokość budżetu

Wiadomość


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu kontaktu i uzyskania informacji o interesującej mnie ofercie zgodnie z polityką prywatności strony (link do polityki).


* Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.


* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią polityki prywatności strony (link do polityki).

* - pola wymagane